Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Атомайзери для вейпа

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електронна сигарета - не найскладніший пристрій, проте новачкам буває складно розібратися в специфічних термінах. Правильний, відповідний користувачеві бак на вейп - те, що може зробити процес куріння простим та приємним, але вимагає певних навичок та знань. Так що для того, щоб замовити у вейп-шопі ідеальний парогенератор, необхідно розібратися, що таке атомайзер, і чим він відрізняється від випарника.

Що являє собою бачок для вейпу?

Бак електронної сигарети є прозорою ємність, в яку заливається жижа. З неї за допомогою атомайзера або випарника генерується пар.

Конструкція бака складається з:

  1. База - є основою, яка служить для того, щоб регулювати кількість повітря в бачку. У базу вкручується обдув та випарник;
  2. Випарник - саме він випаровує рідину з ємності, відправляючи її в мундштук у вигляді пари. Використовується в необслуговуваних та гібридних баках;
  3. Шахта - є сполучною елементом, що не дозволяє рідині переливатися через мундштук. Знаходиться між дріп-тіпом та випарником;
  4. Верхня основна частина корпусу - купол, що з'єднує базу і кришку бачка зі скла. Найчастіше виконаний з металу або пластику, може містити додатковий повітропровід;
  5. Дріп-тіп - виконує роль мундштука. Може бути вузьким - під сигаретну тягу, або широким - під кальянну. Також існує комбінований тип, що дозволяє отримати зручність у використанні разом з густим паром.

Як зазначалося вище, випарник - це частина роботи не обслуговуємого бачка. В обслуговуємий замість нього вставляється атомайзер.

Атомайзер на вейпі розбризкує рідину у вигляді дрібного аерозолю. Атомайзери, що слід відносити тільки до обслуговуємих баків - RTA, RDA (дріпка) і RDTA (бако-дріпка). У них спіраль і вата встановлюються користувачем.

Незважаючи на незмінний принцип роботи атомайзерів, різні моделі можуть значно відрізнятися один від одного. Різним буде і їх обслуговування.

Резервуар для рідини може бути різного об'єму - аж до 6 мл. Найпопулярнішим є обсяг 5 мл - на великих оборотах в нього не доводиться так часто доливати рідину, як в маленьку ємність.

Види бачків для вейпу

Вибираючи, який бак купити на електронку, необхідно відштовхуватися від власної зручності. Спиратися слід і на досвід використання подібних девайсів.

Види бакомайзеров для електронних сигарет:

  • Обслуговуємі;
  • Необслуговуємі;
  • Гібридні.

Обслуговуємі бачки підходять для досвідчених вейперів, яким подобається самостійно займатися своїм девайсом. Власнику такого бака необхідно один раз купити атомайзер для своєї електронної сигарети, а не міняти його раз в декілька тижнів, що дозволяє обслуговувати вейп недорого. Намотування дроту на спіраль і укладання вати проводиться самостійно, що дозволяє випробувати різні варіанти та «пограти» з кількістю пара і смаком.

Необслуговуємі баки містять в конструкції змінний випарник. Він не обслуговується, а просто замінюється на новий в міру перегорання. Такий бачок на вейп відмінно підійде для нових користувачів, що тільки набираються досвіду, а також для тих, хто не хоче витрачати багато часу на обслуговування вейпа.

Гібридні - не самий популярний тип майзер. Поєднує в собі функції двох попередніх видів і може працювати як від спіралей, так і від випарників. Ціна гібридного майзера буде вище, ніж у попередніх варіантів.

Плюси роботи з VAPE2GO

Мережа магазинів для вейпінгу VAPE2GO є дистриб'ютором оригінальних електронних сигарет та аксесуарів до них. Ми працюємо більше 4-х років в 17-ти містах України, серед яких: Дніпро, Харків, Київ, Одеса, Львів та Маріуполь. Також можна замовити доставку в будь-який населений пункт країни.

Наш сайт містить великий вибір продукції українських та зарубіжних виробників відмінної якості. Ми гарантуємо якість продукції, що продається та пропонуємо професійне обслуговування. Наші фахівці завжди будуть раді допомогти вам зробити правильний вибір.

Вгору