Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Спіралі на вейп

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Спіралі (койли) для електронних сигарет впливають на кількість пара, насиченість смакових вражень. Різноманітність варіантів вибору спіралей і відмінності в характеристиках викликають труднощі при виборі кращої збірки. Варто звертати увагу на матеріал, число витків і варіант намотування.

Основні матеріали для електронних сигарет

Від правильного вибору матеріалу залежить кількість утвореного пара та його густота. Тому перед тим, як купити рекомендується ретельно вибирати те, з чого буде зроблений койл. Є п'ять основних видів:

 • Кантана (фехраль). Складається з сполук заліза, алюмінію і хрому. Це недорогий матеріал, добре тримає температуру і використовується для «жирних» намоток. Гнучкість, міцність, бюджетность - неповний список його позитивних якостей;
 • Ніхром. Койлбілдери вибирають його за те, що він нагрівається швидше кантана. Складається зі сплаву нікелю і хрому, що спрощує процес накрутки. Після натискання кнопки пар і смак створюються швидше, ніж у вищезгаданому канталі;
 • Нікель. Чутливий, жаростійкий і захищений від корозії матеріал. На високих потужностях вразливий, тому працює в парі з канталем та ніхромом для запобігання перегріву;
 • Сталь. Дріт складається з хрому, вуглецю і нікелю. Нержавіючий матеріал легко намотується та тримає форму. Сталь може брати подвійне навантаження, перетворювати потужність і управляти температурою;
 • Титан. У вейперів існують розбіжності щодо використання цього матеріалу. Його складно загасити, а при температурі понад 648 ℃ він виділяє токсичні речовини. Він допомагає електроніці визначати температуру та потужність. І якщо у вашому гаджеті є функція термоконтроля, то турбуватися не варто.

Як підібрати койл для вейпу

Найголовнішим фактором при виборі стає спіраль на вейп. Від неї залежить продуктивність гаджета, продуктивність атомайзера і легкість тяги. Є два основних типи намоток:

 • Прості (наприклад, Micro coil - найпростіше намотування, в якій витки перебувають паралельно один до одного без проміжків. Для нього не потрібно багато матеріалу

або Space coil - аналог попереднього варіанту, але з відстанню між витками для більшого поглинання рідини. Низька ціна і легкість виготовлення підійде новачкам і власникам бюджетних електронок).

 • Складні (наприклад, Parallel coil - це спіраль для електронних сигарет із пари відрізків дроту, що йдуть поруч один з одним. Велика площа випаровування дає яскраві смакові якості, але вимагає значних енерговитрат; або Twisted coil - в ній дві спіралі скручені між собою. Найбільш складний варіант, що складається з 2-3 дротів з низьким опором).

Кожен койл на вейп різний і передає смак, залежно від складності виготовлення. Найпростіший вид намотування не передасть всю гаму смаку, але впорається з елементарними завданнями.

Плюси замовлення на VAPE2GO

Інтернет-магазин VAPE2GO існує на ринку з 2016 року. В Україні мережа налічує 17 найбільших міст і надає кращі послуги для всіх шанувальників електронного паріння.

Переваги замовлення очевидні:

 • Продаж тільки оригінальних товарів;
 • Доставка від офіційних і найбільших постачальників продуктів паріння;
 • Гарантія якості і прийнятні ціни;
 • Великий вибір рідин українських та іноземних брендів;
 • Висококваліфікований персонал.

У команді знаходяться позитивні, професійні та чуйні співробітники, готові допомогти з вибором рідини або девайса. В роботі використовується творчий підхід і відповідальне ставлення до клієнтів.

Вгору