Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Класичний нікотин для вейпу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Важливою складовою популярних електронних сигарет є спеціальна рідина. Вона складається з 4-5 компонентів, може відрізнятися різною кількістю нікотину та зустрічатися в найнеймовірніших смакових комбінаціях.

Головна відмінність рідини від звичайного тютюну - це відсутність канцерогенних смол та інших шкідливих продуктів горіння. До того ж, пар не містить сажі та чадного газу.

Цікаво, що більшу нікотинову залежність від куріння викликають супутні речовини - інгібітори моноаміноксидази. Вони містяться в сигаретному димі, а при парінні їх просто немає.

Отже, рідина не несе загрози для здоров'я вейпера і не є небезпечною при пасивному курінні. Її мета зворотна - перемогти шкідливу залежність.

Основні типи класичних рідин

Відомі бренди по всьому світу змагаються за популярність у користувачів, пропонуючи все більш нові та вдосконалені вейп рідини з нікотином і без нього. Яким би фантастичним розмаїттям вони не дивували, класика залишається найбільш популярною.

На сьогоднішній день рідини класифікують по співвідношенню гліцерину та пропіленгліколю:

 • 50/50 - «класична» пропорція, яка зустрічається найчастіше. Оптимальне співвідношення в'язкості та «удару по горлу»
 • 70/30 - має меншу в'язкість і більший «удар по горлу»;
 • 60/40 - зустрічається рідше, але теж має місце бути.

За кількістю нікотину рідини поділяють на 4 типи:

 • Безнікотинові;
 • Для «кальянних» затяжок: 0; 1,5; 3; 6 мг;
 • Для «сигаретних» затяжок: 6; 12; 18; 24 мг.

Смаки у рідин можуть бути самими різними: від кави та тютюну до тропічних фруктів і лісових ягід.

Як правильно вибрати нікотин для електронних сигарет

Просте порівняння зі стандартним курінням не підійде. Тут відбувається точний розрахунок міліграм нікотину на 1 мл суміші. Якщо на пляшці об'ємом 10 мг вказано 18 мг/мл - це означає, що її зміст складає 180 мг. Крім того, сам нікотин для вейпа відрізняється високим ступенем очищення.

У кожного виробника свої стандарти міцності рідини. Вони можуть бути розраховані на певні типи пристроїв і відрізняються різною шкалою вимірювання.

Нікотин буває двох видів:

 • Звичайний - для його виготовлення pH натурального змінили за допомогою аміаку. У поєднанні з парою він може викликати подразнення горла;
 • Сольовий - штучна м'яка речовина, яким можна накуритись швидше, ніж звичайним. Можливі варіації - від 5 до 65 мг/1 мл.

Чому варто замовляти у вейп шопі VAPE2GO

Здійснюючи покупки в нашій мережі магазинів, покупець отримує ряд переваг:

 • Широкий вибір;
 • Відмінні ціни;
 • Висока якість продукції.

У нас можна купити рідину для вейпа з нікотином, знайти різні безнікотинові варіанти, матеріали для самозамісу, аксесуари, зарядки та електронки. Професійні працівники допоможуть зорієнтуватися у виборі і проконсультують у всіх питаннях. У VAPE2GO завжди легко знайти найрізноманітніші заправки для вейпа з нікотином, стартові набори для початківців і атомайзери всіх форматів.

Вгору