Замовлення продукції

Ви можете замовити продукцію, представлену на Сайті, якщо Ви пройшли реєстрацію та відповідаєте умовам, викладеним у розділі Доступ до Сайту, а саме:

 • Вам виповнилось 18 років;
 • Ви є споживачем нікотиновмісних виробів;
 • Ви проживаєте на території України*;
 • Ви погоджуєтеся з даною Угодою.

Жодне з положень даної Угоди та жоден з елементів змісту Сайту не може вважатися публічною офертою Продавця. Інформація про характеристики продукції, ціни та інша інформація викладені на Сайті лише у довідкових цілях.

Ви направляєте Продавцеві замовлення на продаж Вам продукції, натискаючи активне посилання "Купити" на сторінці відповідного продукту на Сайті та заповнюючи форму з даними щодо доставки та оплати.

Ваше замовлення вважається офертою Продавцеві про укладання договору купівлі-продажу продукції, вказаної на сторінці Сайту, на умовах, викладених на сторінці та у цій Угоді. Продавець може на власний розсуд відмовитись від продажу Вам продукції за Вашим замовленням.

З метою перевірки дійсності замовлення, перевірки Вашого віку, а також з інших питань, Продавець може зв'язуватися з Вами телефоном або за допомогою інших засобів зв'язку.

Продавець акцентує Вашу оферту та здійснює продаж у пункті шляхом відправки поштовим перевізником «Нова Пошта» на вказану адресу Покупця.

У випадку замовлення Вами продукції з оплатою online, замовлення вважається направленим Продавцеві з моменту списання коштів з Вашого карткового рахунку платіжним сервісом LiqPay або Приват24. Списані з Вашого рахунку кошти вважаються передплатою замовлення.

У випадку замовлення Вами продукції з оплатою при отриманні, замовлення вважається направленим Продавцеві з моменту переходу Вами за активним посиланням "Купити" на сторінці з формою для передачі Ваших персональних даних та адреси доставки.

Договір купівлі-продажу вважається укладеним між Вами та Продавцем на умовах, викладених у цій Угоді, з моменту підтвердження (акцепту) Вашої оферти Продавцем, про що Продавець інформує Вас за допомогою телефонного дзвінка, яким підтверджується номер Вашого замовлення та перелік позицій, які воно містить. Під знижками, у випадку їх надання, мається на увазі можливість замовлення та придбання Вами продукції за спеціальною ціною. Перехід права власності на замовлену Продукцію до Вас відбувається в момент акцепту Продавцем Вашої оферти.

Продавець обробляє замовлення з понеділка по суботу, окрім неділі та вихідних, які офіційно затверджені як Державні свята України. Замовлення, здійсненні у неробочий час, будуть оброблятися найближчого робочого дня.

До моменту оплати Вами продукції, підтвердження Вашого віку Продавцем або співробітником підрядника, що здійснює доставку, та передавання Вам замовленої продукції, Продавець зберігає право застави на продукцію. В будь-якому разі, право застави Продавця не може бути припинено раніше моменту передавання Вам продукції. У випадку розірвання договору купівлі-продажу, Продавець повертає собі продукцію без погодження з Вами.

Договір купівлі-продажу вважається розірваним з моменту виникнення або встановлення Продавцем або підрядником, що здійснює доставку, з будь-яких наступних обставин:

 • Ви відмовляєтесь від отримання продукції;
 • Ви відмовляєтесь від оплати договору купівлі-продажу;
 • Ви не можете підтвердити відповідність Ваших персональних даних тим, що були вказані на Сайті при реєстрації;
 • Ви не можете підтвердити Продавцю або підряднику, що здійснює доставку, досягнення Вами 18 років.

У випадку розірвання договору купівлі-продажу до моменту передачі Вам продукції, Продавець, або підрядник, що здійснює доставку, не передає Вам продукцію. У випадку, якщо Ви здійснили передплату, Продавець повертає Вам сплачені кошти. Для цього Вам потрібно заповнити Заяву на повернення коштів Заява.pdf та відправити оригінал цієї заяви за адресою: м. Одеса, відділення «Нова Пошта» № 99, ФОП ПП "Фортуна-Тютюн". Відправка відбувається коштом Покупця.

 

* крім осіб, що проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської обл. та АР Крим

Оплата і доставка

Ви можете обрати спосіб оплати замовленої продукції з поміж доступних:

 • Оплата online за допомогою платіжної системи LiqPay, Приват24;
 • Оплата готівкою при отриманні замовлення (даний спосіб оплати доступний тільки за умови замовлення доставки на відділення кур’єрської служби);
 • Оплата банківською карткою при отриманні замовлення (даний спосіб оплати доступний тільки за умови замовлення доставки на відділення кур’єрської служби).

Загальна сума платежів, здійснених одним користувачем за один день, не може перевищувати 15 000 гривень.

Доставка

Доставка замовлення оформлюється при сумі замовлення від 250 грн та відбувається кур’єрською службою «Нова пошта» по всій території України**до відділення «Нова пошта». Строки та інші умови доставки, не зазначені у цьому розділі Угоди, визначаються кур’єрською службою.

Під час доставки Ви повинні пред’явити документ, що підтверджує Вашу особу та вік.

У зв'язку з карантином доставка товару може тривати від 3 до 4 днів.

** крім тимчасово окупованих території Донецької та Луганської області та АР Крим.