Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Змінні POD-картриджі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Змінний картридж – найважливіший елемент сучасних POD-систем, що відповідає за генерацію пару. По суті, він є розхідником і підлягає регулярній заміні у міру погіршення роботи електронної сигарети. Наприклад, смак, що сильно змінився, або повна відсутність пару. Наш вейпшоп надає можливість придбати оригінальний картридж для POD-системи будь-якого типу. Величезний асортимент дозволить вигідно придбати модель, що забезпечує якісне паріння з мінімальними витратами часу на обслуговування пристрою.

Основні типи картриджів

Поди є компактним модулем з резервуаром для рідини, нагрівачем і бавовняним гнотом всередині. Зазвичай їх відносять до класу AIO («все-в-одному»). Корпус подів виготовляється із міцного пластику та має прозорі стінки, що дозволяє легко контролювати рівень жижі. При цьому картриджі для електронних сигарет дуже різноманітні у виконанні. Вони мають різні розміри, об'єм, колір та форму.

За характером використання змінні поди поділяють на два основні типи:

  • Одноразові – це заправлені картриджі закритого типу. У продаж надходять вже заповненими рідиною певного смаку та фортеці. Коли жижа закінчується, їх просто від'єднують від акумуляторного блоку та викидають. Після цього встановлюють новий под. Вся процедура займає трохи більше 3-5 секунд. Одноразові картриджі популярні серед новачків у світі вейпінгу, оскільки вимагають самостійно займатися його заправкою. При цьому вони коштують дорожче перезаправних моделей і накладають обмеження за смаком і міцністю рідини, що використовується.
  • Багаторазові – це картриджі відкритого типу, що перезаправляються. Поставляються чи заправленими, чи порожніми. Повна заміна таких подів відбувається лише у разі зношування випарника. Самостійно заправити такий картридж дуже легко – процедура займає 3-5 хвилин. Спочатку потрібно відкрити пробку на заправному отворі, вставити в нього носик пляшки з жижею та заповнити резервуар рідиною. Потім кришку потрібно закрити і почекати, поки просочиться бавовна. Ключовою перевагою таких подів є можливість регулярно змінювати смаки та міцність пари.

Особливості вибору

При покупці картриджів необхідно обов'язково враховувати його сумісність з акумуляторним блоком. Цей тип розхідника підбирається суворо під конкретну модель POD-системи. Також при виборі слід звернути увагу на такі критерії:

  • Тип картриджів. Якщо не хочеться витрачати час на самостійну заправку, варто вибирати закритий варіант. Бажаєте спробувати якомога більше різних смаків? Віддавайте перевагу подам відкритого типу. Також не забувайте важливий момент – покупка рідини та випарників обходиться дешевше, ніж придбання передзаправлених картриджів.
  • Об `єм. Визначає кількість затяжок. Чим більше значення, тим довше можна використовувати електронну сигарету без дозаправки або зміни пода. Існують як суперкомпактні моделі, і картриджі великого обсягу (до 10 мл). Стандартними вважаються моделі до 2 мл, які за кількістю затяжок дорівнюють одній пачці сигарет.
  • Заправлена ​​рідина. POD можуть заправлятися як лужними, так і сольовими жижами. Перші дають яскравіше відчуття при затяжці, а другі - м'яко впливають на горло і швидше насичують організм нікотином. Рідини відрізняються міцністю та смаками (фруктові, тютюнові, м'ятні, десертні).

Переваги замовлення у нашому вейп шопі

Ми пропонуємо великий вибір оригінальних картриджів для POD-систем різних видів та брендів. У продажу є як багаторазові, так і одноразові варіанти. Ви можете купити один под або цілий набір (3-5 шт) з різними типами рідин.

Купівля картриджів для електронки у нашому вейпшопі має такі вигоди:

  • гарантована якість – лише сертифікована продукція провідних брендів;
  • помірні ціни на весь асортимент та регулярні знижки по акціях;
  • зручна оплата товару безготівковим способом чи готівкою;
  • швидка доставка подів по Одесі та всій території України;
  • експертні консультації від професійних вейперів.

Пропонуємо вивчити нашу пропозицію та замовити товар прямо в каталозі. При необхідності ми допоможемо підібрати сумісний картридж для вашої POD-системи, а також розповімо про правильне обслуговування та використання пристрою.

Вгору