Сьогодні одноразові електронні сигарети, а особливо такий бренд, як Elf Bar, стали одними з найпопулярніших товарів на ринку електронного парiння. На жаль, висока популярність не тільки розвиває бренд, але й породжує багато аферистів, які намагаються збагатитися та виробляють підробки.

Це позначається не тільки на загальних відчуттях від використання пристроїв, але й може загрожувати здоров'ю. Адже невідомо який саме склад рідини використовують шахраї, і наскільки це може бути небезпечно.

Ми в мережі VAPE2GO співпрацюємо з брендом Elf Bar на пряму і продаємо тільки оригінальні пристрої. Але як відрізнити оригінал від підробки?

Для підтвердження оригінальності пристрою Elf Bar необхідно просканувати захисний код за допомогою камери смартфона або ввести його вручну на цьому сайті.

Також існує кілька візуальних ознак, що дозволяють ідентифікувати підробку. Інструкція нижче допоможе Вам.

Акцизна марка

Мабуть, найголовнішим фактором, який видає підробку, є відсутність акцизної марки. З прийняттям закону України №1210 від 1 січня 2021 року, всі передзаправлені електронні сигарети та рідини обкладаються додатковим податком і повинні мати відповідну наклейку, яка це підтверджує - акцизну марку. Як вже було сказано вище, компанія VAPE2GO співпрацює та завозить пристрої Elf Bar офіційно, щоб виконувати всі пункти, передбачені законом. Наші пристрої проходять обов'язкову сертифікацію і ліцензування. Купуючи у нас, Ви на 100% можете бути впевнені, що товар - оригінальний!

Акцизнi марки на одноразовi вейпиАкцизнi марки на одноразкиАкциз на одноразовi podАкциз на одноразовi поди

Відмінності оригіналу від репліки

За весь час популярності цієї електронної сигарети самі покупці встигли знайти вісім відмінностей між оригіналом і реплікою. Але варто враховувати, що підробка теж може бути виконана досить якісно, ​​а це істотно ускладнить її ідентифікацію. Тому, навіть якщо, на перший погляд, одноразовий вейп нагадує оригінал, не потрібно поспішати з висновками. Краще перевірити його за всіма іншими ознаками, які ми розглянемо більш докладно.

1. Якість друку

Якість друку

На коробку поду часто наноситься яскрава картинка. У багатьох реплік ця печатка має розмитий вигляд, чого ніколи не зустріти на оригінальній коробці. Якщо зображення розмите і має низьку якість друку, сумнівів виникати не може - перед вами підробка, і від такої покупки варто відмовитися.

Важливо! Не варто орієнтуватися тільки на цю ознаку, багато виробників підробок давно навчилися робити якісні коробки і їх взагалі не відрізнити від оригіналу!

2. Розміри наклейки та якість її нанесення

Розміри наклейки

Оригінальна одноразка має повнорозмірну наклейку на всій робочій поверхні. На підробку наклейка часто кріпиться неакуратно, іноді використовується навіть не наклейка, а звичайний папір і канцелярський клей. Ще один важливий момент - в оригіналу сам напис «Ельф Бар» наноситься поверх малюнку, в той час, як у репліки - в окремій зоні.

3. Стики наклейки

Стики наклейки

На оригінальний Elf Bar наклейка наноситься автоматично при використанні спеціального обладнання, тому стики цієї наклейки завжди ідеально підігнані, краї рівні, а під самою наклейкою немає бульбашок від повітря. Водночас на підробку наклейку клеять частіше вручну, що відразу ж відбивається на якості виконання: нерівні стики, бульбашки та неакуратний зовнішній вигляд.

4. Сканування штрих коду

Сканування штрих коду

Додатки для сканування штрих-коду у випадку оригінальної електронної сигарети завжди будуть видавати коректну інформацію про продукт. Шахраї ж часто задають або неіснуючі штрих-коди, або беруть їх з інших товарів. Тому якщо при скануванні коду додаток покаже умовну м'яку іграшку або макарони - це 100% неоригінальні поди.

5. Захисний код

Захисний код

Перевірити сигарету завжди можна на офіційному сайті Elf Bar. Для цього необхідно лише вказати захисний код, який наноситься на зону упаковки. Якщо код був перевірений неодноразово - це підробка. Оригінальний пристрій має індивідуальний код-номер, тому при перевірці завжди буде один результат - «1».

6. Фабричне маркування

Фабричне маркування

Оригінальна електронна сигарета містить на своїй упаковці інформацію про дату виробництва, кінцеву дату використання і відомості про номер партії. У той час як підробка не завжди містить цю інформацію та ніяких відомостей про дату виробництва знайти неможливо.

Захисна голографiчна полоса

Захисна голографiчна полоса

На код безпеки оригінальних пристроїв виробник завжди наносить захисну смугу, яку можна побачити під ультрафіолетовим світлом (за допомогою спеціальних ламп або ліхтариків). Компанії, які займаються підробкою, зазвичай не заглиблюються в такі тонкощі та їх продукт легко розпізнати під спеціальною лампою.

Якість наклейки захисного коду

Якість наклейки захисного коду

На упаковку вейп-поду наноситься спеціальний захисний код. Він є й в оригінальних пристроїв, зустрічається й у підробок. Однак у справжніх Elf Bar цей код наноситься на спеціальний банківський папір, який і зовні, і на дотик нагадує грошову купюру. Підроблені коди друкуються на звичайному папері, що відразу ж впадає в очі.

Купівля неоригінального пристрою може становити велику загрозу для вашого здоров'я!