Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Самозаміс

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Куріння електронних сигарет неможливо без спеціальних сумішей, що містять або не містять нікотин. Від їх якості залежить ефект, насиченість смаку, а також передача аромату, аналогічна від спалювання тютюну. Можна використовувати покупні картриджі з рідинами, які випускають виробники комплектуючих. Але цінителі в цьому питанні воліють самостійно готувати рідини для вейпа. Даний процес називають самозамісом. Деякі компоненти (базу і ароматизатори) а також тару для самозамісу можна купити на нашому сайті, а інші відсутні компоненти - в звичайній аптеці.

Самозаміс або картриджі?

Кожен змінний картридж (pod) містить певну кількість рідини, розраховане приблизно на 200 затяжок. Обсяг викурених картриджів залежить від особистих переваг користувача. Для тих, хто не знайшов для себе оптимальний варіант за смаком або змістом нікотину серед подів, може сам підібрати співвідношення компонентів, щоб отримувати максимальне задоволення від процесу.

Наприклад, через наш вейп-шоп можна замовити чистий нікотин V2G HiLiQ, а також бази з різною концентрацією активної речовини в 1 мл рідини:

 • 0 мг
 • 1,5 мг
 • 3,0 мг
 • 6,0 мг.

Як правило, покупці обмежені в смаках пара, які пропонує виробник. Якщо хочеться чогось нового і нетрадиційного, можна зробити самозаміс рідини самостійно. До найбільш затребуваним ароматів сьогодні можна віднести:

 • Чізкейк;
 • Кола з вишнею;
 • Кокос;
 • Чорниця;
 • Диня і кавун;
 • Бананове морозиво;
 • Нотки різних тропічних фруктів;
 • Подвійний шоколад і не тільки.

Є серед курців і цінителі класичного аромату листя тютюну вищих сортів. Змішуючи смаки і створюючи унікальні комбінації, можна кожного разу відчувати нові відчуття від вейпа.

Крім усього вищесказаного, покупка компонентів і самостійний самозаміс рідин обійдеться дешевше ніж придбання готових картриджів для вейпів.

Вихідна сировина для самозамісу

Для приготування першого самозамісу не потрібен досвід, досить скористатися традиційними рецептами. Основні складові курильних сумішей:

 1. Нікотин - в'язка масляниста рідина. Само по собі він має неприємний смак і аромат, але в змішуванні з іншими компонентами доставляє щось приємне відчуття, яке так цінується курцями;
 2. Пропіленгліколь - сполучний компонент, який забезпечує передачу смакових відчуттів і відповідає за швидкість насичення;
 3. Гліцерин - також є елементом, але в більшій мірі відповідає за освіту пара. Гліцерин має пом'якшуючими якостями. Купити можна в аптеці, але необхідно звертати увагу на вміст води в складі - не більш 20%;
 4. Дистильована вода - використовується для розрідження. Через недостатнє змочування суміш може придбати присмак гару. Звичайна вода не підходить через високий вміст мінеральних та інших речовин у складі, які знижують якісні характеристики ароматного пара;
 5. Ароматизатори - задають пару особливі нотки, а сам процес куріння роблять різноманітним і цікавим. Аромат вибирається індивідуально по особистим уподобанням;
 6. Спеціальні добавки - нормалізатори і підсилювачі гіркоти, яка передає асоціацію з курінням справжнього тютюну. Добавки не є обов'язковим компонентом і застосовуються на розсуд.

Початківцю вейперу краще купити готову базу, яка вже містить нікотин, пропіленгліколь і гліцерин в правильному співвідношенні. У перспективі курець може самостійно підбирати пропорції, створюючи свої унікальні курильні суміші.

Що потрібно знати перед приготуванням самозамісів для вейпа

Нікотин, як і раніше згубно впливає на організм, тому важливо контролювати його концентрацію в суміші. Між натуральною та синтетичною речовиною краще віддати перевагу другому варіанту, тому що вона не містить сторонніх домішок, небезпечних для здоров'я.

Купуючи маловідомий ароматизатор на сторонньому інтернет-ресурсі, вейпер може отримати неякісний продукт. У кращому випадку, його жижа придбає смак попільнички, а в гіршому - завдасть шкоди здоров'ю. Завжди якісні ароматизатори можна недорого замовити на VAPE2GO.

Переваги замовлення самозамісів на VAPE2GO

Купити самозаміс можна, щоб заощадити на картриджах або випробувати себе в якості професійного вейпера, що використовує рідини власного приготування. У будь-якому випадку, магазин VAPE2GO порадує своїм асортиментом і лояльною ціновою політикою.

Вейп-шоп є офіційним дистриб'ютором багатьох популярних компаній, що випускають електронні сигарети, змінні комплектуючі та аксесуари до них. На сайті завжди можна придбати готову базу і будь-які ароматизатори для самозамісу рідини за приємною ціною.

Вгору